חדרי קירור והקפאה

חברת אייס מן מתמחה בבניית חדרי קירור למסעדות, בתי מלון, מחסני קירור למזון ושירותי תעשייה הדורשים קירור והקפאה, לצד שירותי תיקונים ואחזקה 24 שעות ביממה באזור המרכז.

בניית חדרי קירור ותחזוקתם מצריכה מומחיות רבה, על כן מומלץ לא להתפשר בבחירת החברה המקצועית ביותר ולהשתמש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר לצורך מטרה זאת.

חדרי קירור משמשים חברות רבות מתעשיות שונות ומיועדים לאחסון של סחורות שונות ביניהן: תבלינים, תרופות, מזון, רכיבים אלקטרונים ומוצרים נוספים.

בכדי שחדר קירור אכן יענה על ייעודו, יש צורך לקחת בחשבון, הן את סוג הסחורה אשר תאוחסן באותו החדר, הן את גודל החדר והן את איכות חומרי הגלם באמצעותם ייבנו אותם מחסני קירור.

במידה ואתם מעוניינים בשירות של בניית חדרי קירור, אשר תתבצע על ידי חברה מקצועיות, המעסיקה מהנדסים מנוסים בתחום – חברת אייס מן יכולה להיות הכתובת עבורכם. לצד שירותי בניית חדר קירור, החברה מעניקה גם שירותי תחזוקה ותיקון בעת הצורך, כך שתוכלו לדעת, שיש לכם כתובת מקצועית לפנייה לגבי כל נושא אשר יכול לצוץ.

כיצד מתבצעת בניית חדר קירור?

בניית חדר קירור נעשית בהתאם לתקציב של המזמין, אך חשוב לא להתפשר ולדאוג שהחומרים בהם ייעשה שימוש למטרה זאת, יהיו חומרים איכותיים תוך הקפדה על כל האלמנטים עליהם חשוב לשים את הדגש בעת בניית מחסני קירור: בחירת מיקום החדר, בהתאם לאינסטלציה ולחשמל במקום, החלטה לגבי עובי הקירות של החדר, קביעת מידות החדר, תוך מניעה של מצב בו תהיה צפיפות גדולה מדי, התאמתה של דלת איכותית עם צירים חזקים, ידית נוחה וגדולה ועוד.

כל האלמנטים הללו יוכלו לסייע לבניית חדר קירור או מחסני קירור אפקטיביים ונוחים לשימוש, אשר ישרת את המשתמשים בו במשך שנים ארוכות.

תכנון החדר

רוב החברות המציעות שירותי בניית חדרי קירור, יתנו ללקוחות יעוץ מקדים אשר יתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים. במהלך הייעוץ יבחנו לעומק כל הפרמטרים אשר ישפיעו על בניית מחסני קירור או חדרי קירור כמו: שימושי החדר, מבנה החלל בו ימוקם החדר ואלמנטים נוספים. בהתאם לכך, יינתנו ההמלצות ויתקבלו ההחלטות ביחד עם הלקוחות לגבי גודל החדר, החומרים בהם יעשה שימוש לצורך בנייתו ופרמטרים נוספים אותם צריך לקחת בחשבון. אז במידה ואתם מעוניינים בשירות של יעוץ מקדים לפני בניית החדר, אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם חברת אייס מן.