בניית חדרי קירור

אנו באייס מן מתמחים בבניית חדרי קירור והקפאה תעשייתיים ומסחריים לכל מטרה, שירות אמין ומקצועי על ידי צוות מומחים מתחום מערכות הקירור.

שירות תיקונים 24 שעות ביממה באזור המרכז במיוחד למקרים דחופים ובהולים.

מסעדות, מטבחים מוסדיים, רשתות שיווק ועסקים רבים אחרים זקוקים לחדרי קירור והקפאה, ומקפיאים שונים למשל מקפיא אמבטיה בכדי לאחסן את חומרי הגלים בהם הם עושים שימוש ואת המוצרים אותם הם מייצרים.

בכדי שחדרי הקירור אכן יענו על מטרתם, ישנה חשיבות להקפיד על בניית חדרי קירור והקפאה, אשר תתבצע על ידי חברה מקצועית ומנוסה בתחום, המעסיקה מהנדסים בקיאים ומומחים בתחום, אשר ידעו לבנות חדרי הקפאה איכותיים ופונקציונאליים בהתאם לצורכי החברה.

חדרי הקפאה שלא כמו מקפיא אמבטיה יש חשיבות גבוהה לגודל החדר ולטמפרטורה, זאת בכדי לשמור בצורה מקסימלית על אותם המוצרים ולמנוע מצב בו חלילה הם יתקלקלו – קלקול אשר יכול להוות נזק לחברה. על כן, בחירת החברה המתמחה בנושא של בניית חדרי קירור והקפאה, תוך דגש על איכות חומרי הגלם מהם ייבנה החדר, תהיה חשוב לאין שיעור.

האלמנטים השונים בחדרי הקירור

בעת בניית חדרי הקפאה, ישנה חשיבות לשימת דגש על מספר אלמנטים בין היתר: הפרדה בין מוצרי המזון אשר עברו תהליכי עיבוד כאלו ואחרים לבין מוצרי מזון גולמי או לא מחוטא. יצירת סביבה קרה בתוך החדר, תוך הקפדה על רמת הלחות הנדרשת למטרה זאת. שימוש בחומרי גלם איכותיים ליצירת החדר כמו: פנלים בעלי דופן כפולה וחומרים בעלי יכולת בידוד גבוהה. דגש גם צריך להיות מושם על בחירת אביזרי הפרזול לדלתות החדר ולמערכת ההפעלה על כל המערכת של אותו החדר. כל הפרמטרים הללו, נחשבים לחיוניים, בכדי לשמר את פונקציונאליות החדר בצורה הטובה והאיכותית ביותר.

החשיבות של תכנון נכון

בניית חדרי הקפאה איכותיים, דורשים כאמור, בראש ובראשונה, תכנון נכון, תוך לקיחה בחשבון את כל צרכי החברה מאותם החדרים. בכדי לא לקחת סיכונים מיותרים או חלילה להגיע למצב שהחדרים נבנים בצורה גרועה, אשר תגרום נזק למוצרים אשר יאוחסנו בתוכה, ישנה חשיבות לבחור חברה מקצועית ומנוסה בתחום של בניית חדרי קירור והקפאה.

עם ניסיון רב בתחום של בניית חדרי קירור והקפאה, חברת אייס מן, תבנה עבורכם חדר הקפאה, תוך מתן מענה מלא לתקציבכם, צורכיכם ודרישותיכם, בנוסף לחדרי הקפאה ניתן להזמין מקפיאים שונים כגון מקפיא אמבטיה בעיצובים שונים במיוחד למסעדות ובתי עסק קטנים.