אייס מן מתמחה בשיווק וייצור של מקררים תעשייתיים למגוון רחב של שימושים, החל מבתי עסק, בתי קפה, מסעדות, אולמות אירועים ועוד.

באייס מן תוכלו ליהנות ממגוון סוגי מקררים תעשייתיים כגון: מקרר תצוגה, מקרר דלפק, מקרר נירוסטה, מקררים למסעדות  והכל בהתאמה אישית.

להצעת מחיר והזמנות צרו קשר עוד היום.

הסוגים השונים של מקררים תעשייתיים מאפשרים התאמה מוחלטת בין צורכי הלקוח לבין המקרר, הן מבחינת הגודל והן מבחינת העיצוב. בעוד בתי מלון או אולמות אירועים נזקקים למקררים תעשייתיים גדולים מבחינת נפח התכולה שלהם, הרי שבתי קפה, ברים או מסעדות, יעדיפו מקררים בעלי נפח קטן יותר ובעיצוב מהודר יותר על מנת שישתלב בחלל העיצוב.

סדרת המוצרים של חברת אייס מן, כוללת מגוון רחב של פתרונות בתחום מקררים תעשייתיים , ניתן לשלב מקררים למסעדות אשר צמודים לקיר על מנת לחסוך מקום, או מקררי דלפק בעלי משטח עבודה, אשר ישמשו בתי קפה, ברים או פאבים. כמו כן, ניתן למצוא מקררי תצוגה, מעוצבים בצבעים שונים ובגימורים משתנים בהתאם לצורכי הלקוח.

טכנאיי הקירור המקצועיים של חברת אייס מן, ישמחו לעמוד לשירותכם בכל שאלה עבור מקררים למסעדות, הן מבחינת ייעוץ והן מבחינת התאמה של מקררים תעשייתיים או מקררים למסעדות, על מנת לאפשר לכם ליהנות מפתרונות קירור אופטימליים. באייס מן, תוכלו למצוא גם שירותי תיקון ותחזוקה של מקררים תעשייתיים במרכז 24 שעות ביממה, על מנת להבטיח את טריות המוצרים ואיכות חומרי הגלם אשר מאוחסנים במקררים שלכם.

WhatsApp chat