המדריך המקיף לקירור תעשייתי

בתעשיות מגוונות שונות, נעשה שימוש בסוגים שונים של מקררים תעשייתיים הממלאים צרכים רבים החיוניים לתהליך הייצור, השימור והאחסון של המוצרים המיוצרים באותה התעשייה. חברה אמינה ומקצועית בתחום הקירור התעשייתי תשכיל להתאים את המקררים וחדרי הקירור השונים לפי צרכי התעשייה הספציפית. את מתקני הקירור ניתן לסווג לפי כמה חלוקות יסודיות שיסייעו לך לבחור בדיוק איזה מקרר נדרש בעסק שלך.

מקררים תעשייתים - אייסמן טכנאי חדרי קירור

תנוחת המקרר

מקררים תעשייתיים יכולים להגיע בשתי תצורות – עמידה או שכיבה.

מקררים עומדים

תצורתם הגבוהה והצרה מאפשרת לחסוך בשטח אחסון רב ולראות את כל המוצרים הזמינים מסודרים לנו מול העיניים. הם מגיעים בגדלים שונים ובמקרים רבים יגיעו עם דלת שקופה על-מנת שנוכל לראות את תכולתם.

מקררים שוכבים

המקרר האופטימלי לאחסון לטווח ארוך. אמנם המוצרים נערמים בו בשכיבה, מה שמקשה קצת על המעקב, אך יכולות ההקפאה שלו עוצמתיות והוא מקרר במהירות רבה. כמו כן, דגמים רבים של מקררים תעשייתיים בתצורה זו חסכוניים מאוד בחשמל.

טכנאי חדרי קירור ומקררים תעשייתים - אייסמן

ענפי התעשייה השונים

לכל הצרכים התעשייתיים, חשוב לבחור במקרר איכותי, בגודל המתאים ושמותאם לצרכי העסק, אך לא פחות חשוב מזה, יש לבחור את החברה האמינה והמקצועית שתמשיך ללוות אותך לאחר מכן. מענה מהיר של טכנאי חדרי קירור תעשייתי מטעם הספק שלך יכול להציל את העסק שלך מתקלות שעשויות לעלות כסף רב.  באופן גס, ניתן לחלק את שימושיהם של מקררים תעשייתיים לשני ענפים עיקריים.

ענף המזון

זהו למעשה הענף בו רובנו נפגשים באופן קבוע עם מקררים. בסופרמרקטים, במכולת השכונתית, בגלידריות, במסעדות וכמובן במחסני המזון השונים ובמערכי התובלה של המוצרים, נעשה שימוש במגוון רחב של מקררים לשימוש תעשייתי.

  • חדרי קירור – משמשים לאחסון ולתצוגה של מוצרים הדורשים קירור באופן קבוע.
  • מקררי ויטרינה – מקררים שקופים המאפשרים תצוגה מוצלחת של המוצרים תוך שמירה על טריותם. נפוצים מאוד בסופרמרקטים השונים ובבתי הקפה שרוצים להציג עוגות וקינוחים.
  • מקפיאי אחסון – שוכבים או עומדים לפי הצורך של מתקני האחסון והצורך בנגישות.

ענף התרופות

בתעשיות רבות בתחום התרופות והקוסמטיקה, נדרש להחזיק את חומרי הגלם והמוצרים המוגמרים בקירור מבוקר. למקררים מסוג זה דרישות רגולטיביות קפדניות ביותר החיוניות לבריאות הציבור. על המקררים להיות יציבים ומסיביים ולשמור על טמפרטורה קבועה ומדויקת, עם פיזור קור אחיד, תצוגה דיגיטלית של הטמפרטורה ומערכת התראה למקרה של שינוי בה. מקררים תעשייתים מסוג זה נפוצים מאוד בבתי חולים, בתי מרקחת, מעבדות מחקר ופיתוח וכל המתקנים השונים הקשורים בתחום זה.

חברת "אייס מן" מספקת פתרונות מתקדמים בתחום הקירור התעשייתי

הניסיון והידע המקצועי הנרחב שצברנו לאורך השנים מאפשר לנו לתת לך את השירות המקצועי ביותר. ניתן להזמין חדרי קירור ומקררים תעשייתיים המותאמים באופן אופטימלי לצרכי העסק שלך. כמו כן, שירות תיקונים ותחזוקה על-ידי טכנאי קירור תעשייתי מקצועי ומנוסה זמין לכם אצלנו 24 שעות ביממה.

 

WhatsApp chat