מקררים תעשייתיים

מקררים תעשייתי נחשב לאחד המוצרים הבסיסיים ברשתות המזון ובתעשיות השונות, אשר נדרשות לשמר מוצרים שונים בטמפרטורות מסוימות. כיום קיימים מגוון מוצרי קירור שונים ומתקדמים אשר מותאמים למוצרים שונים ולסביבות שונות. במאמר זה נסקור את סוגי המקררים הנפוצים והשימושיים ביותר בתעשייה.

מקררי תצוגה

מקררי תצוגה אלו מקררים אותם נמצא בעיקר בחנויות וברשתות המזון המוכרות מוצרים עבור לצרכנים אשר מגיעים ומבצעים את הרכישה במקום. מקרר התצוגה, כפי ששמו מעיד על עצמו, מאחסן מוצרים המוצגים בפני הצרכן. הלכך, למקררים אלה יש חשיבות רבה, לא רק בשימושם כאמצעי לקירור ואחסון מזון, אלא גם ככלי ראווה  מרשים הנועד למשוך את עין הצרכן. אין ספק כי רשתות אשר משקיעות בעיצוב הפנים של המקום ומשתמשות במקררי תצוגה מעוצבים עושות רושם טוב יותר כלפי הלקוח, מה שמגדיל את אחוזי הקנייה ואת הסיכויים שהצרכן יבצע רכישה חוזרת במקום.

מחפשים חדרי קירור?

מקרר חלביה

מקרר תצוגה זה מצוי בכל חנות רשת מזון המספקת מוצרי חלב – גבינות, מעדני חלב, עוגות חלביות ועוד. מוצרים אלה, בהם נעשה שימוש יומיומי רב, נוטים להתקלקל במהירות במידה והם אינם מאוחסנים כהלכה. הלכך, יש לדאוג למקררים איכותיים ובעלי עוצמה אשר ישמרו על טריות המוצרים אשר מגיעים לביתם של עשרות ואלפי לקוחות מידי יום.

כיום ישנם מקררי חלביה מתקדמים טכנולוגיות המגיעים עם מגוון עיצובים יפהפיים אשר משדרגים את המראה של כל עסק המוכר מוצרי מזון.

מקרר מעדניה

מקרר זה נועד למעדניות ורשתות מזון המוכרות מוצרי מזון שונים – גבינות, דגים, סלטים, בשר ועוד. המקרר מגיע עם זכוכית ויטרינה המאפשרת לראות בבירור את כל המוצרים המאופסנים. המקררים מגיעים עם מגוון גדלים המתאימים לכל סוגי המוצרים ולכל עסק המוכר מזון.

בדומה למקררי חלביה כיום ניתן להשיג מקררי מעדניה מתקדמים עם עיצובים נפלאים ושלל טכנולוגיות המאפשרות שליטה ובקרה מלאה על המקרר, שליטה באדים, ויסות משתנה של הטמפרטורות וזרימת האוויר ועוד מגוון פונקציות שימושיות.

חדרי קירור

תעשיות רבות הן מתחום המזון והן מתחומים תעשייה שונים כדוגמת תעשיות תרופות ומפעלי כימיקלים אשר נדרשות לאחסן מזון וציוד בקירור משתמשות בחדרי קירור גדולים ועוצמתיים. בניגוד למקררי התצוגה, חדרי הקירור נועדו לאחסון המוצרים וקירורם בלבד, כך שעוצמת הקירור כאן חשובה יותר כשהעיצוב פחות חשוב כיון שהחדרים ממוקמים באזורי העבודה ובמחסנים של העסק שאינם נגישים ללקוחות.

מחסני קירור

אז דיברנו על מקררים, חדרים וכעת גדלנו עוד קצת למחסנים שלמים קירור. המחסנים הגדולים מאפשרים לאחסן ציוד רב, אם אלו מוצרי מזון לתעשיות מזון במשך עונה שלמה, ציוד רפואי יקר ערך, ציוד רעיל וכימיקלים שונים ועוד.

בענף הקירור התעשייתי ישנם פתרונות קירור שונים לכל תעשייה, כך שניתן להתאים את סוג המקרר לצרכים של כל בית עסק. בנוסף למקררים שהוצגו כאן ישנו מגוון רחב של יחידות ומערכות קירור מתקדמות. מדובר במוצר בסיסי ובעל משמעות קריטית עבור התעשייה הלכך אין להתפשר כאן על איכות ומומלץ לרכוש מקררים של חברות אמינות המספקות אחריות ארוכת טווח המחזיקות מחלקת שירות ותמיכה מקצועיים.

 

WhatsApp chat