תיקון מכונות ברד

גם מכונת ברד איכותית עלולה להתקלקל. שירות תיקונים מקצועי יאפשר לכם לחזור להשתמש בה במהירות.

יש עסקים רבים, בעיקר בתחום המזון, אשר עושים שימוש במכונות ברד באופן שוטף. מכונות ברד הפכו לחלק בלתי נפרד מבתי קפה, מסעדות, דוכני מזון ומשקה וגם חברות קייטרינג ואולמות אירועים. אך מה עושים כשהמכונה מתקלקלת? הלקוחות עלולים להתאכזב וזה יכול גם לפגוע לכם במכירות. לכן אתם זקוקים לשירות תיקונים מקצועי.

שירותי תיקון

הסיפור דומה גם כאשר מדובר במכונה ליצור קרח, אך כאן הדחיפות יכולה להיות גבוהה יותר. מכונות אלו משמשות במקרים רבים לשמירה על מזון, משקאות ואף תרופות בתנאי אחסון נאותים, וקלקול של המכונה עלול להוביל לקלקול התכולה. לכן, אתם צריכים להשיג שירותי תיקון שיוכלו להגיע אליכם במהירות ולספק לכם מענה זמין.

מכונה קטנה גדולה

מכונות ברד הן מכונות קטנות יחסית וכלפי חוץ הן נראות פשוטות, אך האמת היא שהתיקון שלהם נחשב למורכב. כדי לתקן מכונה כזו צריך לא רק להבין במכשירי חשמל, אלא גם להכיר את המנגנון הפנימי של כל דגם. זכרו שמכונת ברד היא מכונה המשלבת בין חשמל ומים ולכן התיקון חייב להתבצע בצורה בטיחותית, תוך היצמדות להוראות היצרן ומתן אחריות ללקוח.

מי יכול לתקן?

אל תתפתו לנסות לתקן לבד. גם אם יש לכם הבנה בסיסית במוצרי חשמל ונראה לכם שהבעיה פשוטה, אתם עלולים לגרום למכונה נזק בלתי הפיך. בנוסף, תיקון לא מקצועי יגרום לכך שתאבדו את האחריות שניתנה לכם מהחברה דרכה רכשתם את המוצר.

תיקון מכונות ברד וקרח יבוצע רק על ידי טכנאי מקררים מוסמך, ורצוי שיהיה לו ניסיון בעבודה עם הדגם שברשותכם. הכרות עם הדגם תאפשר לו לאתר במהירות את מקור התקלה ולבחון את הדרכים השונות לפתרונה. במידת הצורך, הוא ידע אילו חלקים יש להזמין או להחליף, ויוכל לתת לכם השערה מדויקת לגבי משך התיקון.

טכנאי מוסמך של מכונות ברד יכול לעבוד באופן עצמאי, או דרך חברה שגם מספקת את המכונות ומשווקת אותם ללקוחות עסקיים. במקרה כזה, כדאי לבחור בחברה אשר מציעה לכם מעטפת שירותים הכוללת תחזוקה שוטפת ושירותי תיקונים בעת הצורך.

WhatsApp chat